... mapy, usługi geodezyjne ...

o Firmie

Nasza firma BIURO GEODEZJI s.c. Gruca Marchacz powstała w maju 2005 roku na bazie wieloletniej praktyki i bogatego doświadczenia zawodowego jej założycieli - inżyniera geodezji i kartografii Pawła Grucy i magistra inżyniera geodezji i kartografii Witolda Marchacza działających wcześniej zawodowo w ramach innych podmiotów gospodarczych bezpośrednio w terenie na stanowisku geodety, jako kierownicy zespołów, kierownicy brygad, kierownicy projektów, w kraju jak i za granicą podnosząc swoje doświadczenie zawodowe i menadżerskie.

Nieodmiennie, od momentu zaistnienia na rynku jako odrębny podmiot gospodarczy, wciąż doskonalimy i rozwijamy metody naszej pracy. Podnosimy jakość świadczonych usług, dbając o to, aby wymagania Zleceniodawcy zostały w pełni zaspokojone. Pomocne są w tym stosowane przez nas nowoczesne techniki pomiarowe i informatyczne, którymi dysponujemy wraz z rozbudowanym zapleczem sprzętowym wiodących światowych producentów i nowoczesną pracownią geodezyjną wyposażoną w najnowsze technologie opracowań geodezyjnych i kartograficznych.

Wszystko to - w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą inżynierską geodetów uprawnionych, posiadających wieloletnią praktykę i bogate doświadczenie zawodowe oraz z faktem, że geodezja i kartografia jest naszą pasją jest gwarancją rzetelności i jakości świadczonych usług.


Dane firmy:

Biuro Geodezji - Paweł Gruca

Szeroka 48H
33-395 Chełmiec

NIP 7341190212

Telefony:

tel. kom. +48 696 44 63 63
tel. biuro: +48 18 44 888 66

Wykonujemy:

 • Pomiary geodezyjne

  sytuacyjno - wysokościowe.

 • Inwentaryzacja

  pomiary realizacyjne i inwentaryzacyjne.

 • Podziały

  rozgraniczenia nieruchomości.

 • Mapy

  do celów prawnych.